SERAMİK

SERAMİK

TDK'na göre anlamı yüksek ısıda pişirilmiş topraktan yapılan çanak, çömlek, vazo gibi nesnelerin ortak niteliğidir. Kil ve çeşitli katkı maddelerine belli miktarda suyun eklenmesiyle elde edilen çamurun, biçimlendirilip yüksek sıcaklıkta fırınlanmasıyla elde edilen, kullanım ya da süs amaçlı eşyalar ve bunların yapıldığı maddenin genel adı. Seramik,ürünleri ikiye böler. 1. Ağır kil ürünleri ör. Tuğla, çatı kiremiti, drenaj kiremitleri, oyuk fayanslar, taş kumu Ve refrakterler 2. Seramik ürünler; Çini, duvar karosu, elektrik izolasyonu Yaşadığımız her alanda seramik ve seramik ürünleriyle karşılaşabiliriz.Bu yüzden günlük yaşantımızda seramiğin birçok kullanım alanı vardır. Ev Eşyası Seramikleri (Saksı,Çanak ? çömlek,Süs Eşyaları, Sofra Seramiği) Yapı Seramikleri ( Tuğla, Kiremit, duvar ve Yer Kaplama Plakaları, Su ve Kanalizasyon Boruları, Sağlık Gereçleri ) Aşındırıcı Seramikler ( Zımpara Taşları ve Tozları, Sentetik Elmas ) Elektronik Seramikler ( Manyetik, Dielektrik, Piezo Elektrik Seramikler ) Elektrik ( Şalter ve Sigorta Parçaları, Alçak-Yüksek Gerilim İzalatörleri.. )

Saygı ve Sevgi ile Profesyonel İşçilik

Decor Bayar ile Emin Ellerde Güvenilir Yerdesiniz

Odalarınızın biraz renge ihtiyacı varsa veya makyaj yapmak için yalvarırlarsa, çarpıcı renklere sahip yeni bir boya katmanı çok büyük bir fark yaratabilir. Alçı, Sıva ve zımparalama ve tabii ki boyama fikrinden korkuyorsanız, neden hepsini profesyonellere bırakmıyorsunuz?

Evinizde, kiralık dairenizde veya dükkanınızda boya yapmak mı istiyorsunuz? Decor Bayar ile emin ellerdesiniz. Boya Badana ustalarından oluşan ekibimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun işinize bakar. Kaliteli işçilik, müşteri hizmetleri ve hızlı, iyi planlanmış işlerden gurur duyuyoruz, böylece evinizde olabildiğince çabuk çıkabiliyoruz.

Ustalarımız, müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli ev boyama işleri sunmaktadır. İşimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Gerekirse, ilave ücret ödemeden gece veya hafta sonları da çalışabiliriz.

Fiyat teklifini tüm ihtiyaç duyulan işler ve ücretsiz olarak dahil edilen materyaller ile nihai şekilde hazırlayabiliriz. Fiyat teklifinin kalemleri ayrıntılı olarak ortaya konur, bu nedenle tam olarak ne için ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Boya mı yaptırmak istiyorsunuz ?

Ev, dükkan, iş yeri, bina dış cephe, mantolama, alçı vb tüm projeleriniz için bizden hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz.