SATEN ALÇI

SATEN ALÇI

Sıva alçı ile duvarlardaki pürüzlükler giderildikten sonra duvara renk katmak için uygulanan uygulamanın adıdır.

Temiz ve hızlı hizmet garantisi veriyoruz. Hem sıva, hem boyama hem de dekorasyon ve ev yenileme konularında geniş bir tecrübe ve uzmanlık sunuyoruz.

Tasarım felsefemiz, müşterilerimize tutku, tecrübe ve dinleme üzerine kuruludur, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik kullanımı ile detaylara titizlikle titizlikle dikkat edilmiştir. Sonuç, şık ve güzel duvarların yaratılmasıdır, yaşam alanınızın odak noktası ve çekiciliği olacağını garanti ediyoruz.

Saygı ve Sevgi ile Profesyonel İşçilik

Decor Bayar ile Emin Ellerde Güvenilir Yerdesiniz

Odalarınızın biraz renge ihtiyacı varsa veya makyaj yapmak için yalvarırlarsa, çarpıcı renklere sahip yeni bir boya katmanı çok büyük bir fark yaratabilir. Alçı, Sıva ve zımparalama ve tabii ki boyama fikrinden korkuyorsanız, neden hepsini profesyonellere bırakmıyorsunuz?

Evinizde, kiralık dairenizde veya dükkanınızda boya yapmak mı istiyorsunuz? Decor Bayar ile emin ellerdesiniz. Boya Badana ustalarından oluşan ekibimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun işinize bakar. Kaliteli işçilik, müşteri hizmetleri ve hızlı, iyi planlanmış işlerden gurur duyuyoruz, böylece evinizde olabildiğince çabuk çıkabiliyoruz.

Ustalarımız, müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli ev boyama işleri sunmaktadır. İşimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Gerekirse, ilave ücret ödemeden gece veya hafta sonları da çalışabiliriz.

Fiyat teklifini tüm ihtiyaç duyulan işler ve ücretsiz olarak dahil edilen materyaller ile nihai şekilde hazırlayabiliriz. Fiyat teklifinin kalemleri ayrıntılı olarak ortaya konur, bu nedenle tam olarak ne için ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Boya mı yaptırmak istiyorsunuz ?

Ev, dükkan, iş yeri, bina dış cephe, mantolama, alçı vb tüm projeleriniz için bizden hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz.