SIVA ALÇI

SIVA ALÇI

Sıvacıya gerek olmadan tüm normal yüzeylerde uygulanan Sıva Alçı ile duvarlarınız daha pürüzsüz ve düzgün bir görünüme sahip olur.

Uzmanlarımız, hasar görmüş duvarınızı veya tavanınızı hiç sanki hiçbir şey yokmuş gibi onaracak.

Çabucak onarılması mı gerekiyor? Hiç merak etmeyin. Son katlarımızın altındaki 20 dakikalık spackle karışımlarının kullanılmasıyla, yalnızca duvarınızın harika görünmesini değil, aynı zamanda temiz görünmesini de sağlayabiliriz.

Her seferinde pürüzsüz ve uzun ömürlü bir sonuç elde etmek için tüm sıva işlerimize özen gösterilecektir. Ayrıca duvarlarınızı boyama, duvar kağıdı veya döşeme için hazırlamanız gerektiğinde ideal olan kaymağın üstesinden gelme konusunda da deneyimliyiz.

Saygı ve Sevgi ile Profesyonel İşçilik

Decor Bayar ile Emin Ellerde Güvenilir Yerdesiniz

Odalarınızın biraz renge ihtiyacı varsa veya makyaj yapmak için yalvarırlarsa, çarpıcı renklere sahip yeni bir boya katmanı çok büyük bir fark yaratabilir. Alçı, Sıva ve zımparalama ve tabii ki boyama fikrinden korkuyorsanız, neden hepsini profesyonellere bırakmıyorsunuz?

Evinizde, kiralık dairenizde veya dükkanınızda boya yapmak mı istiyorsunuz? Decor Bayar ile emin ellerdesiniz. Boya Badana ustalarından oluşan ekibimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun işinize bakar. Kaliteli işçilik, müşteri hizmetleri ve hızlı, iyi planlanmış işlerden gurur duyuyoruz, böylece evinizde olabildiğince çabuk çıkabiliyoruz.

Ustalarımız, müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli ev boyama işleri sunmaktadır. İşimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Gerekirse, ilave ücret ödemeden gece veya hafta sonları da çalışabiliriz.

Fiyat teklifini tüm ihtiyaç duyulan işler ve ücretsiz olarak dahil edilen materyaller ile nihai şekilde hazırlayabiliriz. Fiyat teklifinin kalemleri ayrıntılı olarak ortaya konur, bu nedenle tam olarak ne için ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Boya mı yaptırmak istiyorsunuz ?

Ev, dükkan, iş yeri, bina dış cephe, mantolama, alçı vb tüm projeleriniz için bizden hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz.