DIŞ CEPHE MANTOLAMA

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış Cephe Mantolama ile evinizi kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan ve nemden korumak için uygulanmaktadır.

Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Decor Bayar tüm iç boyama ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İstanbul\'daki üst düzey iç mekanların boyanmasında ve dekorasyonunda uzmanlığımız sayesinde projeniz hakkında konuşmak ve size en iyi tavsiyeleri vermek için bir toplantı düzenleyebiliriz.

Bazen tüm mülkünüzün kaldırım çekiciliğini arttırması gereken yeni bir kat boya. Dış mekanınızı mantolamaya hazırlamak için küf veya küfleri giderebilir ve duvarlardaki herhangi bir delik veya çatlakları onarabiliriz.

Eviniz yılın herhangi bir zamanında boyanabilir.Duvar kaplamalarımız solmaz, çatlamaz, çatlamaz veya soyulmazKir, yosun, küf ve kirlenmeye karşı direnç gösterirlerKışlık ev ısınma faturalarınızı düşürürlerBoyalarımız, sıvalarımız ve kaplamalarımız 20 yıl garantilidirTüm çatlakları, düzensiz duvarları ve izleri gizlerlerKaplama tüm kalıbı ve nüfuz eden nemi iyileştirir

Saygı ve Sevgi ile Profesyonel İşçilik

Decor Bayar ile Emin Ellerde Güvenilir Yerdesiniz

Odalarınızın biraz renge ihtiyacı varsa veya makyaj yapmak için yalvarırlarsa, çarpıcı renklere sahip yeni bir boya katmanı çok büyük bir fark yaratabilir. Alçı, Sıva ve zımparalama ve tabii ki boyama fikrinden korkuyorsanız, neden hepsini profesyonellere bırakmıyorsunuz?

Evinizde, kiralık dairenizde veya dükkanınızda boya yapmak mı istiyorsunuz? Decor Bayar ile emin ellerdesiniz. Boya Badana ustalarından oluşan ekibimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun işinize bakar. Kaliteli işçilik, müşteri hizmetleri ve hızlı, iyi planlanmış işlerden gurur duyuyoruz, böylece evinizde olabildiğince çabuk çıkabiliyoruz.

Ustalarımız, müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli ev boyama işleri sunmaktadır. İşimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz. Gerekirse, ilave ücret ödemeden gece veya hafta sonları da çalışabiliriz.

Fiyat teklifini tüm ihtiyaç duyulan işler ve ücretsiz olarak dahil edilen materyaller ile nihai şekilde hazırlayabiliriz. Fiyat teklifinin kalemleri ayrıntılı olarak ortaya konur, bu nedenle tam olarak ne için ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Boya mı yaptırmak istiyorsunuz ?

Ev, dükkan, iş yeri, bina dış cephe, mantolama, alçı vb tüm projeleriniz için bizden hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz.